تبلیغات
.شیعه حق.

.
جستجو بر اساس عنوان مطلب

شیعه حق قبر
این جا موطن و منزل عالمان و جاهلان، ثروتمندان و فقیران، مستکبران و مستضعفان، پادشاهان و رعایاست.
این جا مکان عبرت و نابود کننده لذات است. این جا پایان خنده‌ها و قهقهه‌های دنیا و پایان فریادها و جنگ‌هاست. این جا جولانگاه موجوداتی است که از بدن انسان تغذیه می‌کنند. این جا مکان نسیان و فراموشی است که دوستان فراموش می‌شوند. این جا کسانی محتاج به یک رکعت نماز و محتاج به یک عمل خیر اند. این جا خانه اکرام و یا خانه عذاب است. این جا آخرین منزل دنیا و اولین منزل آخرت است. این جا پایان و انتهای همه آرزوهای دنیاییست.
این جا قبر است، مکانی که از آن بیزار و غافلیم، آری این جا قبر است.

روی سخنم با کسانی است که در ادای نماز سستی می کنند و زکات را خسارت می‌پندارند، قرآن را مهجور، و دروغ و غیبت را حرفه‌شان کرده‌اند. والدین را عاق و در دریای معاصی و گناه غوطه‌ورند، شبها را بر موسیقی و تماشای فیلمهای فاسد و... در غفلت به خواب می‌روند. نماز صبحشان فدای پارتی ها و عیش شبانه می‌شود. روی سخنم با غرق‌شدگانی است که نام بازیگران و فوتبالیست‌ها و فیلم های روز دنیا، را همگی از حفظ ‌اند، ولی از نصایح پیامبران و زندگی آنها غافلند. روی سخن با افراد غافلی است که همّ و غم خود را دنیای ناچیز قرار داده‌اند، روی سخنم با بدعت‌گذارانی است که اسلام از آنها بیزار و آنها از اسلام به دور‌اند. روی سخنم با افرادی است که با دست خویش دوستان را به گور می‌سپارند و خود از گور و مرگ غافلند. روی سخن با مردان و زنان مد گرایی است که لباس فاخر می‌پوشند و از لباس قبر و کفن غافلند.آری، با کسانی که برای زندگی دنیا توشه جمع می کنند و از زاد آخرت دوری می جویند. از خشم بندگان می‌ترسند ولی از خشم خدا نه!!! ظاهراً مسلمانند، به قبر و آخرت، عذاب و خوشی آن، ایمان دارند ولی برای آن روز تلاش نمی‌کنند. شیعیان را می کشند به جرم اینکه حب علی بن ابی طالب را در دل دارند

تا کی در غفلت و اعراض از خدا؟ تا کی فرمانبردار شیطان و نفس بودن؟ آیا وقت آن نرسیده که قلب سخت را با توبه نرم کنیم؟

مرگ می آید، آری آن روز خواهد آمد که پرده‌های غیب را از جلوی دیدگانت کنار می‌زنند، آری به آن لحظه بیاندیش که چون پلک‌هایت برای همیشه روی هم گذاشته شوند و کالبد بی‌تحرک تو را به غسالخانه ببرند و آن روز تو هیچ قدرتی بر جسدت نخواهی داشت. آن روز خواهد آمد که تو را کفن بپوشانند و لباس‌های زیبا را از بدنت بیرون و تو را در حفره‌ تاریک قبر بگذارند.

مال، زیبایی وجوانی، مقام و.... مانع او نخواهند بود، آری، مرگ شما را ملاقات خواهد کرد هر جا که باشید، هر شخص زنده‌ای بر او گروه دیگری گریه خواهند کرد. قطار توبه را سوار شو قبل از اینکه از ایستگاه دور شود. نکند خواب باشی و زمانی بیدار شوی که دیر شده است.

تو بیشتر از دو شب را در زندگی‌ تجربه نخواهی کرد، شبی با خانواده و دوستان، که سرخوشی به خنده و قهقهه. و شب دیگر در قبر، در خوف و هراس در سؤال و جواب. شب تنهایی، بدون همراهی خانواده، شبی که کمر علماء ربانی و بزرگان را خمیده و مایل کرده و قلبشان را به تپش واداشته، شبی که انبیاء و فرستادگان خدا را به شکایت و زاری و انابه کشانده، شبی که سرنوشت ابدی تو را مشخص می‌کنند. شبی که صبح آن قیامت است و طلوع خوشید دیگری را در بر ندارد.

شبی که دیگر مؤذن برای نماز صبح اذان نخواهد گفت. شبی که مؤذن صبح آن اسرافیل است و چون او ندا برآورد استخوان‌های پوسیده بلند شوند و به دربار و مقام رب العالمین درآیند.

پس همین امروز، نه! همین الان که این مطلب را مطالعه می‌کنی، برخیز و از صمیم قلب و با اصرار به سوی خدا برگرد و بر معاصی گذشته و عمری که بیهوده ضایع کرده‌ای استغفار کن.

طبقه بندی: مختلف و متنوع،
[ دوشنبه 8 اسفند 1390 ] [ 07:33 ] [ مدیر وبلاگ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


ــــــــــــــــــــ
سلام علیکم
قصد دارم در این وبلاگ مطالب مربوط به مذهب حق شیعه را قرار دهم
و من الله التوفیق
ــــــــــــــــــــ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User